שוק על ירך - בית קצבים כשר בתל אביב

בעקבות ההתפתחות הקולינרית הגואה בשנים האחרונות בישראל חלה עליה בביקוש למוצרי בשר ועוף איכותיים.

כדי לספק את המענה הראוי לביקוש, באו אייל גרינברג בעל מסעדה ותיק שהקים מספר מסעדות, ויוחאי נווה בן לשושלת קצבים ותיקה והקימו את בית הקצבים "שוק על ירך".

בית הקצבים ממוקם במיקום אסטרטגי בלב העיר תל אביב ברחוב לוינסקי 65 ומספק סחורה ושירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים באיזור. בין הלקוחות הדורשים את "שוק על ירך" ישנם מסעדות יוקרתיות רבות, אולמות אירועים מוכרים, בתי מלון ותיקים ומוסדות.

שוק על ירך - שוקיים עוף - לוינסקי 65 תל אביב
שוק על ירך - בית קצבים כשר בלוינסקי 65 תל אביב - כל מוצרי בשר הבקר, העוף, ההודו, האווז והדגים באטליז.

כל מוצרי הבשר טריים בכל רגע מחדש

נתח בקר - שוק על ירך - בית קצבים איכותי בתל אביב

בשר איכותי... שירות מצוין

 • מכירת מוצרי בשר איכותיים

  איכות היא מילה כללית מאד ומשתנה בין מוצר למוצר. למשל, במוצרי עוף האיכות באה לידי ביטוי בטריות בעיקר, ואילו סטייק אנטריקוט איכותי צריך להיות מנתח מובחר, חתוך נכון וכמובן מיושן היטב תחת ביקורת מקצועית.
  בית הקצבים שוק על ירך מחויב למוניטין שצבר מול לקוחותיו, ועל כך מתחייב להחזיק ולשווק מלאי מובחר של מוצרי בשר איכותיים. עופות טריים מדי בוקר, בשר בקר טחון מופחת שומן או בתוספת שומן בהתאם לבקשת הלקוח, עובי ואופי חיתוך נתחי הבשר על פי הבישול ועוד.

 • מתן מידע אמין וקצועי

  בבית הקצבים "שוק על ירך" ישנם אנשי מקצוע ואנשי מקצוע בלבד. כיום, רוב צורכי הבשר בישראל מקבלים את מרבית המידע שלהם מפרסומות, מקריאה באינטרנט או מקצבים מתחילים ברשתות השיווק. מידע זה הוא לרוב נקודתי וחלקי ואינו מספק מידע ראוי כדי להסיק מסקנות נכונות לגבי בשר ומוצריו. לכן, סעיף מעיקרי החזון של "שוק על ירך" הוא להיות איש המכיר את המקצוע. שילוב של שף ותיק וקצב אמיתי. שיודע מה צבעו של הסטייק מעיד עליו ואיזה בשר כדאי לצלות בתנור כדי שיצא נימוח ונעים.

 • אספקה מקצועית למסעדות ועסקים

  בתור שף ובעל מסעדות, לעתים נתקל אייל בקשיים להשיג מוצרי בקר, כבש, עוף ודגים איכותיים.
  לכן, חלק מהחזון היה להקל על בתי העסקים בעיר וסביבתה ולספק להם את כלל מוצרי הבשר, שיהיו טריים ואיכותיים, ותחת ביקורת מקפידה כדי לספק ללקוחות 0 סיבות להתלונן על טיב הבשר.

 • הזמנות ומשלוחים

  גלוי וידוע לכל שמציאת חניה בתל אביב היא תהליך ארוך, מייגע ומורט עצבים. מקרים רבים בהם לקוחות שאינם נמצאים במרחק הליכה או שקשה להם לסחוב שקיות מלאות בבשר הביתה מתפשרים על איכות הבשר ופונים אל הסופר הקרוב לביתם. לכן, מחלק חזון "שוק על ירך" הוא לפתח חנות אינטרנט נוחה וידידותית כדי להקל על חובבי הבשר האיכותי ולהנגיש את הבשר האיכותי לכל החפץ בו.

 • כשרות יהודית

  מראשית עליתם על מפת ההיסטוריה ועד היום, ידועים היהודים כחובבי וצורכי בשר כשר. עוד מימי בית המקדש והקורבנות, ועד המורשת עתיקת היומין של שולחן שבת וחגים עשיר במאכלי בשר ודגים. אם זה בשר צלוי, קציצות בקר, תבשילי דגים, תבשילי בישול ארוך, מוצרי עוף למיניהם ועוד.
  בישראל, מאות אלפי משפחות ובתי אב בעלי מגלים זיקה למורשת זו וצורכים עשרות קילוגרמים של מוצרי בשר בחודש. רבים מהם אינם מוכנים להתפשר על טיב הבשר אותו מוצאים בסופרים ובמרכולים בקרבת הבית ומחפשים קצביות ואטליזים איכותיים בסביבה. בתל אביב ישנם אטליזים רבים אמנם אך לצערנו רבים מהם אינם כשרים ואינם מפקחים על מוצרי הבשר שלהם. לכן, כאחד מסעיפי חזון "שוק על ירך" הוא לספק מוצרי בקר, כבש, עוף, הודו, אווז ודגים כשרים ואיכותיים לקהל שומר המסורת בישראל.